http://www.izolacje-frel.pl

  • +48 785 995 808
  • Pn. - Pt. 8:00 - 17:00

System piany zamkniętokomórkowej PURIos

Pianka poliuretanowa zamkniętokomórkowa PURIos ma bardzo szerokie zastosowanie. W zależności od przeznaczenia, gęstość waha się od 35 do 300kg/m3. Posiada znikomą chłonnością wilgoci, bardzo wysoką odpornością na ściskanie oraz stosowana jest w szerokim zakresie temperatur.

W porównaniu z pianą otwartokomórkową, ma dużo lepszy współczynnik przewodzenia ciepła (λ = 0,020 – 0,022 W/m2K). Idealnie nadaje się do termoizolacji wykazując właściwości hydroizolacyjne. Skutecznie izoluje dachy płaskie, stropodachy, fundamenty, ściany, wszelkie konstrukcje stalowe, chłodnie, rurociągi, czy budynki inwentarskie. Posiadamy kilka rodzajów piany zamkniętkomórkowej, wszystkie z atestem higienicznym. Dwa najważniejsze to:

PURIos H - piana poliuretanowa o strukturze zamkniętych komórek, stosowana do produkcji sztywnej pianki natryskowej. Idealnie nadaje się do natrysku konstrukcji stalowych, blachy czy betonu. Posiada najlepszy na rynku współczynnik przewodzenia ciepła lambda λ = 0,020 – 0,022 W/m2K. Gęstość pozorna w produkcie gotowym to 37 ± 10% kg/m3. Stosowany do izolacji termiczno-akustycznej wewnątrz i na zewnątrz budynków w tym: izolacje przeciwskropleniowe.

PURIos HR - piana poliuretanowa o strukturze zamkniętych komórek. Przeznaczona głównie do izolacji części zewnętrznych budynków. Wysoka wytrzymałość na ściskanie sprawia, że jest idealna do termoizolacji dachów płaskich, posadzek czy tarasów. Posiada najlepszy na rynku współ. przewodzenia ciepła lambda λ = 0,020 – 0,022 W/m2K.

Do pobrania

PURIos H - Informacja techniczna [plik w formacie .pdf]

PURIos HR - Informacja techniczna [plik w formacie .pdf]

Frel - Izolacje

Izolacje i ocieplenia natryskowe piankami poliuretanowymi

NIP: 764-185-34-50

Regon:

Kontakt

48 785 995 808

Na naszej stronie, w sekcji "Wyślij zapytanie" udostępniamy Państwu rozbudowany formularz, którego wypełnienie pozwoli nam na oszacowanie kosztów Państwa inwestycji związanej z izolacją i/lub ociepleniem obiektu pianką poliuretanową [PUR] metodą natrysku hydrodynamicznego.

Zapraszamy do skorzystania z tej formy kontaktu.

W Firmie Frel - Izolacje zajmujemy się profesjonalnym izolowaniem i ocieplaniem obiektów budowlanych: mieszkalnych, przemysłowych i dla rolnictwa. Stosując innowacyjne materiały, jakimi są  pianki poliuretanowe PUR uznanej polskiej marki Purinowa® i używając nowoczesnych urządzeń aplikujących gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i krajów UE.

©2020 Firma Frel - Izolacje i ocieplenia natryskowe. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie SerwiCom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem