http://www.izolacje-frel.pl

  • +48 785 995 808
  • Pn. - Pt. 8:00 - 17:00

Dlaczego warto nam zaufać

Firma Frel - Izolacje zajmuje się świadczeniem usług izolowania i ocieplania obiektów budowlanych pianką poliuretanową z wykorzystaniem wysokociśnieniowych urządzeń natryskowych. Ta innowacyjna technologia natrysku stosowana jest do izolacji wszelkich obiektów, przede wszystkim budynków mieszkalnych (dachów i poddaszy), obiektów przemysłowych  (hal, zbiorników) i obiektów rolniczych (inwentarskich - kurników, obór, chlewni), a jej zastosowanie zapewnia wymierne korzyści finansowe. 

Prace wykonujemy na terenie całego kraju oraz w krajach Unii Europejskiej.

Nasz zespół

Frel - Izolacje, to przede wszystkim ludzie. Stanowimy zespół doświadczonych i kompetentnych profesjonalnie przeszkolonych inżynierów, techników i pracowników budowlanych, który jest otwarty na nietypowe zlecenia wymagające zastosowania wysoce wyspecjalizowanych technologii.

Jako zespół, mamy świadomość ogromnego wpływu jaki nasze usługi mają na komfort życia i pracy oraz zdrowie osób przebywających w obiektach, które izolujemy.

Stawiamy przede wszystkim jakość świadczonych przez nas usług, gdyż to ona jest wyznacznikiem marki, którą nieustannie tworzymy.

Stąd też bierze się nacisk, jaki kładziemy na profesionalizm naszej załogi.

Technologia

Nowoczesna technologia wymaga nowoczesnych środków.

W realizacji postawionych nam zadań stosujemy obecnie najlepsze, certyfikowane materiały polskiej marki Purinova© oraz utrzymujące wysoki reżim technologiczny, sterowane mikroprocesorowo,  wysokowydajne agregaty do natryskiwania poliuretanowych pian izolacyjnych.

Obecnie pracujemy jednymi z najlepszych na świecie urządzeniami natryskowymi GAMA Evolution G-30H światowej marki Garraf Maquinaria S.A.

Nasze atuty

Jakość i terminowość

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Elastyczność i skuteczność

Atrakcyjne stawki i przejrzystość rozliczeń

Kompleksowość obsługi

Globalny zakres

Profesjonalne wsparcie

Frel - Izolacje

Izolacje i ocieplenia natryskowe piankami poliuretanowymi

NIP: 764-185-34-50

Regon:

Kontakt

48 785 995 808

Na naszej stronie, w sekcji "Wyślij zapytanie" udostępniamy Państwu rozbudowany formularz, którego wypełnienie pozwoli nam na oszacowanie kosztów Państwa inwestycji związanej z izolacją i/lub ociepleniem obiektu pianką poliuretanową [PUR] metodą natrysku hydrodynamicznego.

Zapraszamy do skorzystania z tej formy kontaktu.

W Firmie Frel - Izolacje zajmujemy się profesjonalnym izolowaniem i ocieplaniem obiektów budowlanych: mieszkalnych, przemysłowych i dla rolnictwa. Stosując innowacyjne materiały, jakimi są  pianki poliuretanowe PUR i używając nowoczesnych urządzeń aplikujących gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i krajów UE.

©2024 Firma Frel - Izolacje i ocieplenia natryskowe. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie SerwiCom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem